ksnklb

Ароматний догляд для ручок🫶🏻

Ароматний догляд для ручок🫶🏻
Ароматний догляд для ручок🫶🏻

MARÊVE, а саме лінійка Rose Wine це вже давно для мене попадання в 💘, адже аромат у цих засобів прекрасний 😍 Так, це суб'єктивна тема, та особисто мені аромат цієї лінійки дуже подобається, такий яскравий, як парфуми і залишається після використання засобу.

Парфумований крем для рук "Rose Wine" у цьому плані не відстає, аромат такий, як і інших засобів лінійки, а на руках залишається надовше, тому можна насолоджуватись) Цей запах яскравий і не набридає, ну це знову ж таки, суб'єктивно, та мені подобається.

Баночка маленька, не знаю наскільки вистачить крему, та має дуже стильний дизайн, виглядає "Вау". Сама консистенція, звісно кремова, та не дуже густа, невеличкої кількості достатньо, щоб нанести тонким шаром на обидві руки. У мене не пересушені руки, тому мені така кількість комфортна.

Також кремчик не дає жирності, відчувається на руках легко, знову ж, у мене нормальна шкіра рук, тому мені зволоження від нього достатньо.

Алергічних реакцій, подразнення чи навіть печіння на пошкоджених ділянках шкіри немає.

У мене не високі запити щодо кремів для рук, цей він мені сподобався🥰

Хочу подякувати MAKEUP Club за такі класні акції, що дозволяють спробувати нові засоби.

Ароматний догляд для ручок🫶🏻