O’Ostah

Страждаєш від жирного блиску на обличчі?

Страждаєш від жирного блиску на обличчі?

Уявить: ви нанесли ідеальний мейк зранку, вийшли на вулицю, сонечко приємно гріє… І вже близько 12-ї у дзеркалі бачите масний млинчик... А мені і уявляти не треба😒 Якщо ваші сальні залози, як і мої, працюють без утоми - ділюсь неймовірно корисним лафхаком.

Ні, це не матувальні серветки. І навіть не рекомендація чергових пудри або фіксатора. Це невеличкий гаджет, який а) дозволить економити, б) не зіпсує мейк, в) не потребує навіть дзеркала, щоб виправити ситуацію. Ім‘я йому - ВУЛКАНІЧНИЙ РОЛЕР.

Я неймовірно вдячна азіатам, які винайшли і завірусили цей гаджет. Свій я купувала не на Мейкапі, але скільки не бачила подібні, вони мало чим відрізняються один від одного. Невеличка рукоятка, вершечок - кам‘яна кулька, яка гарно абсорбує шкірний жир.

Доглядати за штукою легко. Потрібно розкрутити верхню частину, витягнути кульку, промити її милом, висушити, закрутити. І все, ролер як новенький і готовий слугувати не один місяць.

Від Beter я не знайшла на сайті, але додаю подібні, щоб ви змогли знайти свій найкращий. Спробуйте, на літо - мастхев!