krislemly

Подарунковий боксик з блискучими засобами✨

Подарунковий боксик з блискучими засобами✨

Ще раз хочу подякувати команді Makeup за те що мої дописи не залишилися не поміченими та за класний та дуже пахучий подарунок.

Парфумоване рідке мило для рук “Rose Wine”

Перше що хочу відмітити це пакування. Воно дуже лаконічне, як зараз модно казати - без візуального шуму, виглядає дуже стильно. На обороті є наклейка з інформацією для споживача. Дозатор працює справно, видає оптимальну кількість засобу.

Об’єм: 400ml.

Аромат насичений, мені схожий на якісь такі в хорошому сенсі слова важкі, жіночі парфуми. Але може не підійти людям які не люблять настільки насичені відушки.

Мило рідке, гарно пінится, руки не сушить, впринципі, що ще можна очікувати від рідкого мила?

Пакування ідентичне, як у рідкого мила, тільки за рахунок об’єму флакончик більш вузький та меньший. Дозатор теж зручний.

Об’єм: 250 ml.

Гель має більш насичений колір та більш густу консистенцию.

Аромат більш нейтральніший, не такий нав’язливий як у рідкого мила, просто приємно-косметичний, мені подобається більше.

Гель дуже гарно пінится, на велику кількість піни вистачає буквально 1-2 натискання. За рахунок цього досить економний.

Змивається з тіла гель без проблем і не залишає після себе неприємних відчуттів у вигляді плівки.

Очищає засіб добре, але, що дуже важливо, не до скрипу.

Доречі, цей гель облюбував мій тато. Цитую: «я там твоєю пляшечкою скористуватися з бльостками, подивись я тепер блищю?».

І мама йому така: «ага, сяєш, аж сліпить»😅

Далі в нас на черзі скраб для тіла . І це як раз мій фаворит з усього боксику.

Теж має дуже стильне пакування. Лаконічна важка прозора баночка з чорною кришкою. Додатково є захисна прозора мембрана, що є великим плюсом.

Скраб приємного ніжно рожевого кольору, консистенція пухка, мені нагадує пісок, гарно помітні блискітки.

Використання та результат: наношу я скраб просто долонькою, звичайно ж на розпарену шкіру, та масажую 2-4 хвилини. Після цього залишаю скраб ще на хвилинку і змиваю.

Після змивання скрабу з'являються трохи маслянисті відчуття на руках і тілі. Ніяких неприємних відчуттів від скрабу не було.

В цілому, після процедури шкіра чиста, гладка, шовковиста та розслаблена!

Бомбочка упакована в стильну чорну коробочку. З оформлення на ній лише логотип бренду, але з таким логотипом нічого іншого не потрібно. За рахунок стильного та лаконічного упакування ця бомбочка є класним варіантом доповненням до подарунку.

В середині бомбочка додатково упакована в плівку.

Сама бомбочка звичної форми, трохи шершава на дотик. Якщо придивитися, можна побачити більші частинки солі.

Колір ніжно рожево-бузковий.

Аромат бомбочки, вищий за всіх похвал. Він, до речі, навіть крізь шари упаковок та коробки проривається назовні.

Бомбочка має насичений, свіжий, приємний аромат вишеньки, мені дуже подобається.

Бомбочка повністю розчиняється в воді за 5-7 хвилин, надаючи воді рожевого відтінку та створює піну. Загалом враження після прийняття ванни з цією бомбочкою залишаються дуже приємні.

Теж має лаконічне пакування. Об’єм 125 ml, тому його зручно буде брати з собою в сумочку.

На мою думку про феромони це просто маркетинговий хід.

На шкірі має приємний блиск, дозатор розпилює міст без жодних нарікан.

Аромат, плюс/мінус як у рідкого мила, для мене занадто важкий, тому подарувала мамі, їй сподобався. Сказала, що стійкість приблизно 2 години, на одязі трішки довше.