Kizza

Набір La Roche-Posay Lipikar

Набір La Roche-Posay Lipikar

Скажу чесно, так як умивалка у мене ще є, а бальзамами я користуюсь вкрай рідко я повелась на рушник-кутик для дитини.

Одразу зазначу, що даний допис планувала робити днем, але так як я не сплю чекаючи на несподівані "подарунків" від наших сусідів вирішила оформити допис про набірчик, тому на фото світло падає максимально не ок. На годиннику четверта ранку і я починаю свій допис😅

Я користуюсь наразі 400 мл версією. А ця буде як запаска. Це густий гель без віддушок що середньо милиться, але дуже добре очищує шкіру. Принаймі не водостійкий макіяж змиває він на "ура". А ще я відкрила для себе, що при пелюшковому дерматиті якщо мити дитячу дупку цим гелем - то подразнення проходять швидше. До речі, хто не знав - серією Lipikar можна мити немовлят😉 Тому раптом у вас закінчилась дитяча косметика для миття - можна сміливо використати даний гель🙂

Одразу зауважу - я кажу виключно про ліпідовідновлювальний гель, бо є ще в синьому пакованні і це не те😅

Бальзам цей пробувала, в мене було паковання теж 200 мл, півбанки якого я подарувала, по причині того, що подрузі він був більш необхідний. Це густий бальзам білого кольору, що не має аромату, швидко вбирається не лишає липкого фінішу і після нього приходить відчуття позбавлення від стягнутості шкіри. Можна користувати на обличчі і на тілі.

Ви тільки зверніть увагу на це паковання. Картонна туба, без плівкових прошарків і малееееенький шматочок пластику в якості кришечки. І так, це найбільш еко упаковка яку я коли-небудь бачила в своєму житті 🌿. La Roche-Posay - молодці🎉🎉🎉

Власне даний набір я купила завдяки рушничку кутику. Він махровий, з зайчиком на кутику, доволі щільний. Розміри його 100х100 см . Сорі за завалений горизонт - фоткав чоловік, тому дякую йому за те, що долучився до формування даного допису ☺️. Рушник - просто 🔥.