Винник Катерина

Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris

Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris
Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris

Пройшло не так багато часу, відколи я отримала свій виграш, але я вже маю що сказати про продукти.

Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris
Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris
Тестую подарунковий бокс з наповненням від Lirene та Dr Irena Eris

З ТМ LIrene знайома дуже віддалено. Купувала лише гель для інтимної гігієни. Для більш тісного знайомства насторожувала ціна продукції (занадто мала для гарних описів))).

але ось маю три товари з серії Комбуча, тож, тепер є привід спробувати і Оцінити чи дійсно дуже бюджетний мас-маркет може дати щось вартісне.

Отже, гель.

особливістю цього гелю є відсутність піни.

він очищає, але піни ну зовсім мізер. Я б дійсно сказала, що вона швидше взагалі відсутня.

після застосування шелушіння, висипу чи чогось ще неприємного не було.

Отож, резюмую:

ПЕРЕВАГИ:

  • ціна
  • відчуття чистоти шкіри після використання
  • відсутність Негативних наслідків (алергії, вистпу тощо)

єдине, що я не пробувала - змивати косметику цим гелем. Мейк я змивала як завжди окремо і потім цим гелем вмивалась і далі тонік, сироватка, крем.

тому, можу сказати, я приємно вражена .

можу радити цей продукт.

дякую, що мала змогу його затестити.

З тоніком все не так однозначно склалось.

після нього в мене почервоніла обличчя і з нанесенням крему почало пекти (крем на мій рідний тонік поводився нормально).

запах нейтральний.

ціна дуууже приємна.

але чомусь червона шкіра. Радити однозначно, як гель з опису вище, на жаль не можу.

В описі до крему обіцяють зволоження, запобігання сухості.

почнемо з опису самого крему:

білого кольору,досить легкий за консистенцією. Запах нейтральний.

при нанесенні досить швидко вибирається (шкіра комбі) і при контакті зі шкірою якийсь дивний запах... описати не можу. Але мені він став неприємним.

після нанесення відчуття нормальні. Але надовго мені його не вистачило. Вже години через півтори-дві було бажання ще раз вмитися і нанести знову крем. мені не вистачило зволоженості.

резюме:

ПЕРЕВАГИ:

ціна

текстура

відсутність негативних реакцій

НЕДОЛІКИ:

Зміна запаху при контакті зі шкірою

не вистачає зволоження на увесь день.

є опис українською мовою, але "фасади" англійською та російською мовами.

загалом, за свою ціну середній такий варіант. 3/5.

Хоча обидва креми родом з Польщі, але це два різні рівні.

по-перше, Лірене 18+ і багато від нього очікувати не можна, то крем Dr Irene Eris призначений для віковоі категорії 40+.

Перше враження від пакування : вау. Я таке люблю) коробка та флакон з першого погляду та доторку справляють враження.

я люблю гарні складні флакони. Це мій фетиш.

але до справи.

Крем має ніжно-рожевий колір. На перший погляд достатньо щільну структуру, але по факту використання скажу, що він економний: гарно розноситься по обличчю.

хоча крем і призначений для 40+, але він не обтяжує мою 33-х річну шкіру, як це було з кремом іншоі ТМ, коли я "промахнулась" з віковою категорією. там прям відчувалось , що він "важкий" для моєї шкіри і я віддала його мамі. З цим кремом справи склались інакше.

Якщо я його не віддам мамі, то буду використовувати сама. Тут я ще не вирішила)))

мені крем сподобався на всі 100%.

як і всі креми "благородних" брендів, цей крем має вкладиш із описом цього продукті та серії загалом.

ПЕРЕВАГИ:

вигляд

запах

відсутність алергічних реакцій

економний у використанні

є спф захист

НЕДОЛІКИ (якщо до цього крему і можна це слово використати):

ціна (але за гарну річ треба платити, правда ж?)

рекомендую.

5/5

цей крем від Dr Irene Eris з однієї серії, що і описаний вище крем.

Він має також гарне пакування, вкладену інструкцію з описом товару та серії загалом і має шикарну маленьку баночку зі скла гранатового кольору.

крем має щільну текстуру , білого кольору. По шкірі розноситься добре.

він мені нагадує мій нинішній крем від Мокош. Такі ж враження від використання . Тільки без блискіток)))

ПЕРЕВАГИ:

є спф захист

економний в нанесенні

не викликав алергічних реакцій

після нанесення немає Відчуття плівки, тільки мʼякість шкіри.