Lily♥️

Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну воду для себе

Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну  воду для себе

Для мене найкращий варіант очищення шкіри обличчя , як 1-й етап — це використання міцелярні води. Нагадаю мій тип шкіри чутлива комбінована, інколи буває зневоднена. За довгий період користування я вже тестувала різні.

Ось весь перелік тих, які були у мене в арсеналі:

1.Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution - усім відома міцелярна водичка, яка дійсно гарна, для чутливої шкіри, але можна знайти альтернативу.

2. Міцелярний розчин для чутливої шкіри обличчяLa Roche-Posay Physiological Micellar Water Solution — Досить непогана міцелярні водичка, але як на мене трошки важко було змивати макіяж , хоча у мене це практично лише туш для вій, доводилося прикладати більше зусиль. У мене був об'єм 750 ml. Зручний дозатор. Але до прикладу Bioderma мені подобалася більше.

3. Міцелярна вода з екстрактом рожевої води Garnier Skin Naturals – сьогодні в цього бренду така кількість міцелярок, що просто очі розбігаються, але саме ця мені найбільше подобається і за ароматом і за дією.

Зараз маю 3 різні:

1. Міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water- познайомилася з нею десь взимку, цікава альтернатива , якщо хочеться спробувати щось нове. Make Up видаляє досить гарно.

2. Міцелярна вода з вітаміном С для тьмяної шкіри обличчя з ефектом сяянняGarnier Skin Naturals Vitamin C Micellar Cleansing Water — якщо порівнювати з тією, що з трояндою мені подобається більше. В цієї трішки різкий цитрусовий аромат, і мені трішки подразнює шкіру.

3.Vichy Purete Thermale Solution Micellaire Demaquillante 3in1 – дуже давно в моїй косметичці, як правило. Переливаю в тревел баночку, зручно брати з собою в подорожі.

Найкращою для мене залишається Vichy! Дуже легко видаляє make up без лишнього тертя, не подразнює очі, не викликає роздратованості шкіри. Мені дуже подобається, для мене краща ніж Bioderma на сьогодні ❤️.

Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну  воду для себе
Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну  воду для себе
Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну  воду для себе
Чутлива шкіра – обрала найкращу міцелярну  воду для себе