wowmom

Місяць з сиворіткою, яка містить 10% чистого вітаміну С!

Місяць з сиворіткою, яка містить 10% чистого вітаміну С!

Привіт, красуні!

Не буду брехати, адже мені і справді "зайшла" серія з вітаміном С від Гарн'єр, яку я отримала на тестування.

І міцелярка класна, і денна сиворітка чудова, і навіть гель для обличчя мені підійшов, не викликавши жодних негативних реакцій з боку шкіри.

Тому я і замовила собі, в якості доповнення, нічну сиворітку. Мене зацікавило те, що в ній міститься підвищена концентрація активу, отже і ефект повинен бути більш виражений.

Місяць з сиворіткою, яка містить 10% чистого вітаміну С!

Насправді, мені дуже сподобався склад, хоча б тим, що в ньому немає спирту.

Аскорбінова кислота стоїть на третьому місці, що також дуже приємно.

А також я бачу і саліцилову кислоту, і гіалуронку, і гліцерин. Тобто склад досить цікавий.

Сиворітка випускається у флаконі з темного скла, щоб захистити продукт від потрапляння сонячних променів, а також має скляну піпетку.

Виробник заявляє, що якщо сиворітка змінить колір, то це ніяк не впливає на ефективність, проте, наскільки я знаю, що якщо вітамін С темніє, це означає, що він вже окислився, і втратив свої властивості.

Сперечатися ні з ким не буду, та на всяк випадок, зберігаю флакон у рідній картонній упаковці.

Сиворітка має рідку консистенцію (не як водичка, а як дуже дуже рідкий гель), жовтуватий колір, та злегка кислуватий запах, типовий для засобів з вітаміном С.

Вона дуже економічна у використанні, бо повної піпетки мені навіть забагато, я використовую засобу менше.

Наношу її ввечері, за пару годин до сну, одразу після вмивання. Вона швидко вбирається, не залишаючи ніякої жирної або липкої плівки.

Звичайно, закриваю її і кремом, але по відчуттям, вона самостійно класно зволожує.

За місяць використання, нажаль, всі мої пігментні плями не зникли, але тон шкіри сиворітка вирівнює непогано.

Після неї обличчя начє сяє, та дуже приємне на дотик. Помітила, що якщо десь вискочить прищик, вона може підсушити та заспокоїть запалення, і на ранок ситуація стає кращою.

Враження після використання Garnier Vitamin C Brightening Night Serum в мене дуже позитивні.

Вона мені сподобалася навіть більше, ніж денна, адже я прямо бачу, як вона працює.

Купляла я її місяць тому за +-250 грн, і за ці гроші, сиворітка прямо топчик.

Класний склад, вирівнювання тону шкіри, сяяння, зволоження - все супер.

Залишається почекати, як в перспективі зміниться ситуація з пігментацію, але мене поки що і так все влаштовує.

Тож, хто думав брати чи ні, раджу спробувати!

Дякую за увагу 😘