Pilirina 💛💙

Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥

Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥
Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥
Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥
Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥
Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥

Ми весь час знаходимся у якомусь пошуку чудо-препаратів, які здійснять щось неймовірне зі шкірою. Я - космоголік і весь час шукаю щось новеньке. Кілька років «сиділа» на профі ізраїльської косметології. Колись розказала про це своїй молодшій сестрі, яка користується косметичною продукцією високого класу. Колись вона мені презентувала пару продуктів ТМ Elenis. Скептично поставившись до них, почала користуватися і… закохалася ❤️

Не знаю як пояснити цю любов, бо сама досить скептично ставлюся до продукції українських виробників у цій ніші, але пару продуктів за досить короткий час перетворили мою шкіру в оксамит. Рівна, м’яка, доглянута. Знаєте це відчуття, коли ти, вже підстаркувата, вперше за десять років, можеш вийти на вулицю без косметики, а тобі ще й компліменти роблять твоі ж однолітки? Знайомо?

Elenis, від тебе ніколи не відмовлюся! ❤️ Мій must have 🔥

Записалася. Повернемося до винуватця посту - фантастичного мусу для вмивання з АНА-кислотами

Elenis Primula Cleansing Mousse.

Склад для ціни в 270 неймовірний:

Aqua, Hamamelis virginiana Extract, Cocamidopropyl Betaine, Glycolic Acid, Lactic Acid, Babassu Oil, Glycerides-8 Esters, Hypericum Perforatum Extract, Citric Acid, Urea, Serine, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Saponaria officinalis Extract, Centaurea cyanus Extract, Polyquaternium 10, Parfum.

Мус делікатний. Настільки м’яко відшліфовує шкіру. Скажу відверто - оті всі аналоги ізраїльської по типу Holy Land і поряд не стоять, як на мене.

Аромат - неймовірний! Дійсно, пахне дорого та чисто. Відшліфовує шкіру до скрипу і зовсім не пересушує.

Старший син, який страждає акне, почав користуватися цим мусом (звісно, без Дуаку і кількох інших позицій, виписаних косметологом не обійшлися) і, візуально, через два тижні, ми з ним побачили різницю - шкіра рівна, з мінімальною кількістю чорних цяток. Попросив взяти ще пару позицій цього чудо-догляду під його тип.

Настільки мені відомо, ТМ Elenis не вкладає гроші у маркетинг, а витрачає їх на активи та складові, які тут дійсно є.

Знаєте, можна багато писати, але варто раз купити будь-яку позицію з Elenis за бюджетні кошти і відчути на собі що таке реклама і що таке активи.

Для мене ця марка мій must have.

Не зупиняюся на описі мусу для вмивання, але щиро рекомендую всім його спробувати.

Вона не виробляється у гаражі чи підвальному приміщенні, має всі висновки сертифікації та головне - ефект!

Я за Elenis ❤️ Готова стати амбасадором цієї ТМ. Але дуже чекаю на їх крем з більш розширеним спектром spf, бо 25 для мене малувато. Тому, влітку, відкладаю креми Elenis подалі.

Обожнюю всю лінійну продукцію цієї марки та рекомендую просто один раз спробувати! Впевнена, що ви повернетеся до Elenis знов і знов.

Для мене це love ❤️❤️❤️🔥