M O N D ✨️

Маска з екстрактом плодів винограду: гарний ефект, але склад на трійку

Маска з екстрактом плодів винограду: гарний ефект, але склад на трійку

Термін придатності: 3 роки.

Об'єм баночки: 50г, але баночка заповнена не повністю.

  • Характеристики: зволожуюча маска, яка наповнює та відновлює пошкоджену шкіру під час сну, дбайливо доглядає шкіру, заповнює вологу, усуває шорсткість та розгладжує зморшки. Робить шкіру м'якою та блискучою.

Склад далекий від натурального, має кілька сильних алергенів і токсичних речовин. Є й компоненти, з протизапальними, антивіковими, зволожуючими та загоюючими властивостями.

Зазвичай я не суджу про засіб лише за складом (головне, без негативних наслідків). Сама по собі маска має привабливий вигляд, трохи нагадує смачні ласощі на кшталт джему. Аромат косметичний, виражений чітко; не схожий ні на аромат вина, ні на виноград. Текстура легка, желейна, не розтікається.

  • Спосіб застосування: Після очищення шкіри на ніч нанесіть необхідну кількість засобу рівномірно на обличчя, трохи помасажуйте, а потім засипайте. Вранці вмийтеся водою.

Я не так люблю маски, щоб залишати їх на обличчі на всю ніч. Так, і думка, що маска залишиться на постільній білизні зовсім не тішить (хто спить носом у подушку – зрозуміє). Тому, купуючи маску, я заздалегідь передбачала використовувати її не так довго за часом.

Я використовую маску наступним чином: Після очищення шкіри з ранку, наношу маску на обличчя тонким шаром, сильно не втираючи. На обличчі виходить свого роду блискуча плівочка. Поступово маска вбирається. Щоб не було почуття липкості і маска не відчувалася на обличчі, за моїми спостереженнями, має пройти година-півтори.

Маску тримала максимально 5 годин. Після того, як маска ввібралася, її ніби немає, приблизно як із звичайним кремом, але вбирається довше.

Після використання достатньо вмитися водою. Результат мені сподобався. Шкіра наче відпочила. До того ж, у мене чутлива шкіра, але на щастя, алергії на компоненти не з'явилося. Заспокійливий і зволожуючий ефект є.

Наскільки часто можна використовувати маску – не вказано. Через не дуже гарний склад, такий засіб точно не підійде для щоденного догляду. Думаю, раз-два на тиждень такої процедури достатньо.

Враження неоднозначне, навряд чи візьму ще раз. Ефект відчувається, але склад хочеться краще.

_________________

Нічна маска для обличчя MeiYanQiong Red Wine

(MeiYanQiong Red Wine Sleeping Facial Whitening and Nourishing Mask )

Маска з екстрактом плодів винограду: гарний ефект, але склад на трійку
Маска з екстрактом плодів винограду: гарний ефект, але склад на трійку
Маска з екстрактом плодів винограду: гарний ефект, але склад на трійку