Тетяна Супронюк

Олія гідрофільна Elizavecca Face Care Olive 90% Cleansing Oil

Олія гідрофільна Elizavecca Face Care Olive 90% Cleansing Oil

Я дуже люблю корейську косметику. І оливкова гідрофільна олія від бренду Elizavecca - стала моєю першою гідрофільною олією, познайомила мене з такого роду засобами.

Гідрофільна олія популярного бренда Elizavecca - це суміш ефірних олій, які під час контакту з водою утворюють кремову емульсію. Засіб на 90% складається з оливкової олії.

Користуюсь такою гідрофілкою вже дуже давно і купувала її разів чотири, тож відгук залишаю після тривалого використання.

Що можу сказати про цю гідрофільну олію?

  • Велика банка 300 мл
  • Помірна ціна, на знижках можна купити за 500-600 гривень
  • Зручна помпа-дозатор, видає оптимальну кількість продукту, не плюється
  • Запах оливкової олії, досить яскраво виражений
  • Рідка жирна текстура, за рахунок цього засіб економний. 1-2 натискань помпи достатньо для зняття макіяжу, включаючи макіяж очей і туш.
  • Олія легко розподіляється по обличчю. Не потрібно додавати зусиль тертя.
  • Розчиняє водостійкі продукти
  • Добре емульгується про контакті з водою
  • Не викликає алергічних реакцій та подразнення
  • Не забиває пори

Гідрофільна олія ретельно видаляє макіяж і повсякденні забруднення, надлишки шкірного жиру та зроговілі клітини, глибоко очищує пори.

Спосіб застосування: нанести на (обов'язково!) суху шкіру обличчя, помасажувати 1-2 хвилини, потім змочити долоні теплою водою і повторно помасажувати обличчя.

Під впливом води олія перетвориться на емульсію, яка чудово розчиняє макіяж. Далі змийте засіб водою.

Після використання гідрофільної олії потрібно обов'язково вмитися пінкою або гелем для вмивання!