M O N D ✨️

Сироватка з частинками золота, яку моя шкіра не оцінила

Сироватка з частинками золота, яку моя шкіра не оцінила

> Упаковка: золота коробка зі знаком автентичності та повною інформацією про продукт. Сироватка знаходиться у прозорій пластиковій баночці з піпеткою.

> Опис:

  • Освіжаюча зволожуюча формула, яка робить шкіру гладкою та зволоженою. Містить золото та гідратовану кислоту, щоб висвітлити тон шкіри, зволожити шкіру та залишити зволоженою та гладкою.

> Склад:

Аква, бутилен гліколь, гліцерин, ретинол, золото, алое YOUHJYU MATSU EKISU, BETA-GLUCAN, пропіленгліколь, феноксіетанол, токоферол, карбомер, гіалуронова кислота.

> Спосіб застосування:

Після очищення та тонізування нанесіть відповідну кількість на область, обережно зробіть масаж шкіри.

> Органолептична оцінка: рідина як вода з дрібними золотими вкрапленнями з приємним ароматом. Сироватка не густа, легко розтікається, швидко вбирається, але на моїй шкірі залишала липкість.

Незважаючи на те, що сироватка повинна підходити для всіх типів шкіри, моя чутлива шкіра комбі типу її не оцінила: 1) неприємне відчуття липкості (бажання змити сироватку); 2) ніякого помітного ефекту, окрім надмірного зволоження.

Завзято намагаючись потоваришувати із сироваткою, дійшла висновку, що цей засіб не для мене і продовжувати використовувати її не стала. З іншими сироватками такого немає.

Думаю, що краще використовувати власникам сухої шкіри, а також не під час літа, коли шкіра і так жирніє.

_______

Сироватка OEDO Skin Care Pure 24K Gold Essence

Сироватка з частинками золота, яку моя шкіра не оцінила
Сироватка з частинками золота, яку моя шкіра не оцінила
Сироватка з частинками золота, яку моя шкіра не оцінила