ksnklb

Аромат карамельного лате 🧋

Аромат карамельного лате 🧋
Аромат карамельного лате 🧋

Така красива баночка у мене від MARÊVE. Додаю посилання на допис про цей аромадифузор: https://club.makeup.com.ua/post/9494/

А тепер про Наповнювач для дифузора "Лате карамель" + палички від Aromalovers. Це також український бренд, до речі))

У комплекті йде біла баночка на 100ml і чорні ватяні палички, 6 штук.

Для затесту спочатку я залила пів баночки від MARÊVE, вона 50ml. Тобто приблизно наповнювача вилила 25ml. Його мені вистачило на повні 3 тижні. Завжди ставлю 3 палички.

Тепер залила усі 50ml і чую, що буде надовго. Наповнювача ще трішки залишилось у білій баночці))

Чорні палички виглядають стильно, по якості як на такі палички – нормальні. Швидко набирають у себе наповнювач.

Про сам наповнювач, вже казала, що він мав бути прозорішим, я просто полінилась нормально помити флакончик) Під кінець використання стає жовтуватим.

Як і інші наповнювачі для аромадифузорів, він жирний.

І нарешті, основне, аромат. Коли нюхати дуже близько відчувається карамель із кавовими зернами, солодкий аромат із різкістю. Якщо трішки дальше, то чується вже просто солодкість карамелі і легкі ноти кавових зерен. Оскільки ставлю лише 3 палички, аромат легкий і ненав'язливий, до нього швидко звикається. Додає тепла у кімнату))

Аромат карамельного лате 🧋
Аромат карамельного лате 🧋
Аромат карамельного лате 🧋