Тетяна Супронюк

Лосьйон для тіла з ефектом автозасмаги від Dove

Лосьйон для тіла з ефектом автозасмаги від Dove

АВТОЗАСМАГА.... якесь страшне для мене слово, було в минулому! Це слово завжди в мене асоціювалось з помаранчевою, не здорового кольору, шкірою, плямами на тілі типу "леопард", та чимось таким, що не доступно таким простим дівчаткам, як я.

АЛЕ! цікавість взяла наді мною верх, коли я почитала допис чарівної Aliona Fedyk про цей засіб, і побачила як, доволі не дорога, штучка для тіла може творити чудеса. Я - офісний робітник, тому моя шкіра завжди біла, як сметана. На море зараз точно не поїду, та і на огороді засмагати ніколи. То ж, купую свій перший у житті засіб з автозасмагою та тестую!

З продукцією Dove для догляду за тілом я знайома давно, і частенько її купую. Цей лосьйон купувала не на Мейкап.

Розглянемо властивості засобу:

  • Лосьйон для всих типів шкіри
  • Помірна ціна (приблизно 150 грн)
  • Велика банка 250 мл.
  • Кажуть, що цей засіб має 2 відтінки: Fair - Medium skin та Medium - Dark skin. Але, я уважно дослідила свій флакон, і натяку на відтінок не знайшла.
  • Кремова, не густа, текстура засобу
  • Не дуже приємний аромат, як на мене. На наступний день відчутний на тілі, перекриваю його зволожувальним кремом, який пахне сильніше.
  • Розхід економний
Лосьйон для тіла з ефектом автозасмаги від Dove

Одразу скажу - танців з бубном не було.

  • наносила перед сном, ввечорі
  • перед нанесенням провела скрабування тіла скрабом
  • особливо сухі ділянки (лікті, кисті рук, стопи ніг) зволожила кремом
  • після впитування крему одразу перейшла до нанесення автозасмаги

Перчатку для автозасмаги я не купила. І з іншими девайсами для нанесення не заморочувалась. Наносила просто руками.

Кремова текстура засобу дозволяє наносити його рівномірно тоненьким шаром. Не утворює розводів. Засіб добре розподіляється і швидко впитується.

  • Наношу маленькими дозами. Добре проходжуся по кожній ділянці тіла, не пропускаючи жодного сантиметра, щоб засіб ліг однаково на всі ділянки. Особливо приділяю увагу шиї, кистям рук, стопам ніг - бо ці ділянки видадуть вашу не природню засмагу.
  • після повного впитування - одягаю піжаму (кофта з рукавами, довгі штани). Я теплолюбива, то ж мені так спати не жарко. Я не бачила, щоб постіль була брудна. Тож, засіб веде себе в цьому плані достойно.

На руках залишається мінімум засобу, якщо одразу після нанесення помити їх з милом. Плям не буде.

На ранок - маю рівнесеньку засмагу по всьому тілу. Як після тижня на морі (тільки шкіра не обгоріла!). Завдяки доглядовим компонентам у складі засобу, шкіра на ранок зволожена, не суха, м"якенька на дотик. Комфортне відчуття.

На фото видно: зверху - до нанесення, знизу - після, зранку. Різниця очевидна, і її видно не озброєним оком. І вживу я навіть трошки темніша.

Змивається теж рівномірно.

Звісно, з першого разу ефекту мулатки-шоколадки не досягти. Але мені ніколи не вдавалося засмагти на сонечку так гарно і рівномірно. Я просто згораю і перетворююсь на червоне створіння, яке потім ще й шкіру скидає. То ж, мінусів, у цьому засобі, я не знайшла для себе.

Мені ефект ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ!!! Я прямо у шаленому задоволенні. Тепер всі олійки-шимери лягають на шкіру божественно гарно.