Oli Seagull

Вбивчий епілятор

Вбивчий епілятор

Дуже довго задивлялась на цю штуку. Відгуки були різні, більшість поганих, але і і хороші ж. Замовила (не на мейк ап), потім передумала і відмінила замовлення, але мені всеодно його прислали 🙃

Спочатку думала, що буду використовувати для пяточок, бо поверхня наче наждак ) ходила два дні дивилась на нього і таки вирішила спробувати. Була маленька ділянка в мене на нозі, яку я не доголила.

Одразу скажу, шкіра на ногах в мене не чутлива, звичайний станок сприймає нормально.

Пробую я цей епілятор, не сильно навіть тисну, вжух-вжух пару разів і волосся дійсно легко зникає. Я навіть трохи в шоці, бо по відчуттях теж нічого неприємного. Думаю, о, прикольно. Але проходить хвилин 10-15 і це місце починає пекти і червоніти, все більше і більше. Вночі це печіння мені заважало спати , я не могла покласти ногу цим місцем на ліжко чи взагалі туди чимось торкнутись. Мазала всім, що було вдома від подразнень, порізів і опіків. Нічого не допомагало.

Я так розумію знявся верхній шар епідермісу.

Боліло воно два дні.

Далі будуть не самі приємні фото 🫠

Перше фото - через дві години, наступні два фото - через добу. Зараз третій день, картина трохи краща ніж вчора і вже не болить.

Додала схожі епілятори на сайті, ціна в 4 рази дорожча. І схоже за відгуками, вони не сильно відрізняються.

То ж якщо ви хотіли спробувати, але не доходили руки, то подумайте ще раз🥲

Вбивчий епілятор
Вбивчий епілятор
Вбивчий епілятор