Lily♥️

SUMMER BEAUTY: Найкращі засоби на літо

SUMMER BEAUTY: Найкращі засоби на літо

Закінчилися "мої улюблені баночки" , тепер терміново потрібно поновлювати. В плані нової косметики, я все таки більше полюбляю перевірені) Тому про ці вже писала раніше) і точно можу сказати, що залишаються моїми фаворитами на літо.

  • Легка очищувальна піна для обличчяNuxe Very Rose Light Cleansing Foam

Моя думка залишається незмінною: пінка легка, має приємний аромат на літо дуже гарно для комбінованої шкіри.

  • Освіжальний і тонізувальний спрей для обличчя Nuxe Very Rose Refreshing Toning Mist.

Дуже подобається форма цього засобу: спрей дуже дрібний і засобу витрачається менше. Після пінки гарно тонізує шкіру. Влітку його часто беру з собою , щоб освіжитися, або для вологого ефекту розпилюю на мейк- працює класно.

  • Зволожуюча емульсія Avene Hydratation Hydrance Optimale Leger .

Чим довше я користуюся засобами від Avene, тим більше вони мені подобаються. Шкіра прекрасно реагує. Чудова база під мейк, влітку версія емульсії підходить краще, бо до цього мала версію саме насичену (осінь, зима, початок весни), зараз вона досить плотна у спеку. А емульсія в самий раз. Мінус- швидко закінчується. Проте цього разу я планую спробувати вже з SPF, чи вдасться так, щоб замінити повноцінний SPF, побачимо, обов'язково поділюсь.