Vikulyk

Yves Saint Laurent це дійсно ти?

Yves Saint Laurent  це дійсно ти?

В мене є достатньо їхньої косметики і помади є, багато чого мені довподоби.

Тут гарно виглядав відтінок 12 в пробнику, думала, що буду ним користуватись, але тепер думка змінилась.)

Я почну з відтінку, який найбільше мене засмутив! Це "11"

Чому?)

На промо фото помади виглядають дуже глянцево, а в результаті я отримала кремову помаду, коли ж вона всідається, то стає матова І тінтує.

Yves Saint Laurent  це дійсно ти?
Yves Saint Laurent  це дійсно ти?
Yves Saint Laurent  це дійсно ти?

В процесі носки ця помада так некрасиво розмазується, що просто і це без перекусів. Фото в загальному образі підтверджують.

ОМГ, яка вона не гарна(

Другий відтінок, який теж мене "приємно" вразив "12".

У блістері виглядає нюдово-персиковим, а на ділі я отримую щось барбішне))

Ще одне повне розчарування!

Далі вже трохи краще, адже відтінок n1971 веде себе краще і виглядає значно симпатичніше, принаймі він мені личить, я в зеркалі була задоволена дивитись на своє відображення, але післясмак від попередніх...

І найгарніший тут червоний, він дійсно майже такий же глянцевий, як на промо фото і дуже гарний, жаль останнім часом не ношу такі.)

Доречі помади досить комфортні, навіть немає натяку на якусь сухість.

Висновок!!

Я дуже рада, що спробувала пробники, згадуючи мій настрой на повнорозмір, то би було вкрай неприємно заплатити більше 1000 грн за це!! Якось не тішить, коли на промо сяюча помада, а я отримала кремову.) Якість помади десь на рівні ейвон, особливо перших двох відтінків, ну останній червоний має гарну текстуру, але носити його не буду ще довго думаю, тому не рекомендую.