ksnklb

Порівнюю маску і пробник маски від Sane🤍

Порівнюю маску і пробник маски від Sane🤍

Дискусії стосовно цієї маски і її пробників завжди цікаві, адже також мала різні враження від цього засобу у різних варіантах. Скажу наперед, ефект на обличчі після маски завжди однаковий: висвітлення, зменшення почервонінь, свіжість та ніжність шкіри.

Для цього експерименту я наносила на ліву сторону пробник, а на права – повний розмір. Зазвичай видавлюю більше, але не знала як розрахувати, скільки мені потрібно маски на частину обличчя, тому нанесла тоненький шар, та в інструкції і писало, що потрібен тонкий шар.

Дякую рекомендаціям у спільноті і дівчатам, що порадили для кращого змивання змочувати маску, щоб вона не встигла засохнути🤍🤍🤍

Пробник на 3g, може вистачити на два рази, якщо тонким шаром наносити.

Текстура у маски кремова, ніжна, а за консистенцією маска густіша, ніж повний розмір.

Наносилось добре, але треба було видавити ще, адже шар вийшов дуже тонким і не розмазувалось, як з повним розміром.

Аромат такий же, приємний, кремовий.

По відчуттях підсихала швидше і з лівого боку відчувалось більше стягнення.

Повний розмір 75ml, користуюсь довго, адже легко наноситься.

Текстура також кремова, дуже ніжна, консистенція рідша, ніж у пробника, не така щільна.

Наносилось легко, краще розмазувалась по обличчі.

Аромат приємний, кремовий.

Засохла під кінець часу, що тримала (приблизно 13 хвилин), менше відчувалось стягнення, лише під кінець часу.

Додам у кінці, що печіння, свербіжу чи ще чогось у тому роді не відчувала. Маска доволі комфортна.

По ефекту, як вже і писала вище, обидві сторони однакові: висвітлення, зменшення почервонінь, ніжність шкіри.

Відмінності побачила лише у консистенціях.

Не знаю, чи буде це комусь корисно😅 Але мені було цікаво проводити такий експеримент)) Тому дякую, якщо прочитали 🤍