Вікторія М🌹

Скрабе, я тебе кидаю, тепер я буду разом з ензимкою♥️

Скрабе, я тебе кидаю, тепер я буду разом з ензимкою♥️

Одразу скажу, що довгий час користувалася різними скрабами, останній з яких від Loreal. Його мені подарувала подруга
В мене постійно після нього була максимально стягнуте і сухе обличчя, звісно в складі я побачила сульфати та мало чого приємного.
Щоб не викидати, вирішила використовувати для ніг🙃
Тоді я замовила собі ензимну пудру італійського бренду pHarmika і закохалася.
Дуже делікатна, без тальку в складі, без вираженого запаху, не стягує обличчя, а головне - великий об'єм 100 г. Здається вистачить на все життя, адже потрібно зовсім трошки на все лице.

🌹🌹

🌹Про існування такого продукту як ензимна пудра я дізналася, знову ж таки, з соцмереж, де чудо порошок перетворювався у щось схоже на піну для вмивання
Але!
Вона не просто вмиває обличчя, вона відлущує відмерлі клітини
Що ви бачите перед собою - це скарб🌹
Особливо для чутливої або проблемної шкіри, бо таким дівчатам скраби протипоказані
Або тим, хто вважає що скраби це занадто агресивний спосіб відлущення
Не можна замінювати звичайну пінку ензимною пудрою, так як властивості у них різні
Пудрою можна користуватися 2-4 дні на тиждень вранці або ввечері
Мені подобається користування ввечері, та коли збираюся робити повний макіяж з використанням тонального крему, то вранці ( тоді тон лягає ідеально)
Якщо ж ви фанат скрабів, то обов'язково звертайте увагу на склад і уникайте сульфатів в будь-якому продукті для обличчя🌹

Скрабе, я тебе кидаю, тепер я буду разом з ензимкою♥️
Скрабе, я тебе кидаю, тепер я буду разом з ензимкою♥️
Скрабе, я тебе кидаю, тепер я буду разом з ензимкою♥️