Yuriivna

Стайлер для волосся 2 в 1

Стайлер для волосся 2 в 1
Стайлер для волосся 2 в 1
Стайлер для волосся 2 в 1
Стайлер для волосся 2 в 1

Вирішила сьогодні затестити стайлер від Loreal.Стайлер 2 в 1.Чому так?Тому що він має 2 функції.

  1. Працює як праска для вирівнювання волосся
  2. Працює як плойка,підкручує волосся
  • Я спробувала спочатку вирівняти волосся ним.Хммм...З цим в мене виникли складнощі.Стайлер наче не до кінця притискає волосся та тягне його.Трохи пристосувавшись,я почала притримувати за наконечник,таким чином допомогла притиснути волосся щільніше.Так,ситуація при такому методі стала краще,проте це зовсім не зручно та волосся все одно стайлер тягне.Тому краще буду використовувати свою перевірену праску,хоча зараз вирівнюю волосся рідко ,але все ж таки стайлер від Loreal не буду використовувати для даної цілі-вирівнювання.
  • Другою функцією є підкручення волосся у гарні локони.Ця функція була для мене більше важливою,бо вже доволі довгий час я не маю плойки або іншого приладу для підкручення волосся.Іноді,на свято,чи по стану настрою хочется кудрів.Перед використанням стайлінгу обов'язково застосовувала термозахист.Як даний стайлер впорався з кудрями?Тут ситуація мала значно кращій успіх,ніж у першому варіанті.Стайлер добре та швидко підкручує волосся,мені знадобилось 10-15 хвилин на мою довжину волосся.
Стайлер для волосся 2 в 1