Оліч

Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу

Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу

Коротенький огляд на посилочку з продуктами, які я побачила тут)

Це досить бюджетні продукти:

1) Помада Topface Instyle Matte Lipstick у красивому пильно-рожевому кольорі 008. Свотчі можна побачити на фото нижче. Ціна відносно непогана, до 200 гривень, фініш ближче до матового. Помада не стійка, стирається просто серветкою. Я взагалі не користуюся помадами, тільки блисками ті олівцями, тож це моя перша помада такого формату, буду пробувати подружитися, бо колір дуже красивий) Хоча скоріш за все знову нічого не вийде, не люблю я помади.

2) Олівець Miss Claire Lip Pencil у відтінку L330. Бежевий нюд на кожен день. Колір дуже схожий на мій рідний колір губ, тож олівчік підійде під денні макіяжі дуже класно. Він пудровий, досить непогано наноситься, супер стійкості немає, тож може стертися. Олівець точиться стружилкою.

3) Коричневий олівець Colour Intense Satin Lip Pencil у відтінку 07. Ціна олівця 33 гривні, тож спробувати його точно варто. Цей олівець вже механічний, довжину стрижня показала. Він м'який, легко малює, але пакування не супер якісне, тож трошки хитається. Думаю за його ціну можна пробачити) У цій лінійці купа різних відтінків, думаю це супер річ для початківців, або якщо ви хочете спробувати новий для себе колір помади і не знаєте підійде воно вам чи ні) Хочу спробувати робити з ним губи в стилі 90х, коли робили темний коричневий контур, здається він класно для цього підійте, тож він для мене виявився найцікавішим з цієї посилки)

Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу
Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу
Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу
Посилочка для губ по рекомендаціям мейкап клабу