SomovaFM

Захист від пітних плям на одязі

Захист від пітних плям на одязі
Захист від пітних плям на одязі

Нікуди не дітися від потовиділення, це природній процес нашого організму, який необхіден також для очищення організму від токсинів. В когось потовиділення більші, в когось менші. Але, гадаю, у всіх пахви - це та частина тіла, де він найрясніший.

▪️Вже не перший рік ці вкладиші рятують мене та мій одяг від небажаних пітних плям. Використовую їх навіть у зимку.

✔️Вони запобігають не тільки приховати мокрі кола під пахвами, але й не дають одягу вбирати неприємний запах, також запобігають появи жовтих або білих розводів від поту. Плюс вкладиш відкладає момент прання одягу, раніше річ "йшла" у корзину для білизни після першої ж носки.

Захист від пітних плям на одязі
Захист від пітних плям на одязі

Кожна пара знаходиться в окремій упаковці. Вкладиші тонкі, складені навпіл м'якою, білою стороною зовні. Невеличкого розміру, вміщаються повністю в мою руку.

▪️Зовнішня, липка, сторона може бути білою та бежевою, наразі я замовляю лише з бежевою основою.

▪️Внутрішня сторона біла, м'якенька, без запаху, нагадує щоденну прокладку.

Знімаємо захисний папір та клеїмо вкладиш на одяг. Тримаються вони на будь-якій тканині дуже добре. Найзручніше носити їх з речами, які мають хоч якийсь рукав.

Вбирають вологу вони добре (приклад на відео), навіть не прилягаючи плотно до тіла (часто ношу їх з рубашками або вільними футболками).

Зовні не помітні оку, якщо тільки це не біла напівпрозора тканина, але бежеві не так виділються, як білі.

При носінні не відчуваю їх взагалі, тільки на початку поки не примну їх під себе.

✖️ На фото ви бачите, як відійшла м'яка підкладка від основи, таке трапляється після декількох носок. Проте, як я казала вище, приклеюють вони дуже добре, тому цю липку частину інколи важко відклеяти, але воно само відпадає при пранні.

✖️ Не ефективні при одяганні топів або майки. Вони не вбирають так піт, тому що знаходяться буквально під пахвою.

✖️ На тонкій білій тканині будуть помітні.