Оліч

Collistar Lift HD Corpo Ultra-lifting Anti-Age Cream

Collistar Lift HD Corpo Ultra-lifting Anti-Age Cream

Моє молочко Collistar Special Perfect Body Sublime Melting Milk скінчилося (писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/7218/), і йому на зміну прийшов цей крем.

У нього великий обʼєм 400 мл, ціна трохи вища, ніж на молочко, я брала за ~1200 (дивіться доставку з EU, або слідкуйте за акціями, бо іноді ціна просто ☠️☠️☠️). Крем йде в коробці, а потім в баночці стандартного дизайну. Є пластикова заглушка між банкою і кришкою.

Аромат ненавʼязливий, є трохи цитрусів і запах звичайного крему.

Що нам каже виробник:

Подбайте про молодий вигляд шкіри не лише обличчя, а й тіла. Миттєвий і тривалий ліфтинг-ефект забезпечить зволожувальний крем для тіла Collistar Lift HD Corpo Ultra-Lifting Anti-Age Cream.

Він бореться з основними ознаками старіння шкіри: в'ялістю, втратою тонусу й нерівним тоном. Засіб розгладжує шкіру й відновлює її текстуру, повертаючи пружність. Крем також глибоко зволожує й живить. У результаті ви отримаєте красиву, гладеньку й молоду на вигляд шкіру.

Властивості:

  • забезпечує миттєвий і тривалий ліфтинг-ефект
  • глибоко зволожує й живить шкіру
  • заповнює шкіру зсередини й відновлює її текстуру
  • розгладжує шкіру, відновлює еластичність і щільність, вирівнює тон
  • наповнює шкіру сяйвом і робить шовковисто-ніжною
  • захищає шкіру від негативних зовнішніх впливів
  • особливо підходить для внутрішньої сторони рук і стегон, колін і зони декольте
  • зручно наноситься, легко поглинається й не липне

Склад:

  • комплекс Lift HD Body Complex – біоактивний пептид й екстракт мікроводоростей – сприяє синтезу колагену й утворенню клітин сполучної тканини, відновлює пружність і щільність шкіри
  • гіперферментований італійський рис – захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами
  • папаїн – м'яко відлущує й пом'якшує шкіру
  • вітамін C нового покоління – захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами й стимулює вироблення колагену
  • гіалуронова кислота, арганова олія, олія жожоба – глибоко живлять і зволожують шкіру
  • не містить силіконів

Моє враження:

Після використання шкіра реально більш гладенька, приємна на дотик, немає відчуття плівки. Вбирається доволі швидко, найголовніше - відчуття зволоженності зберігається ще на наступний день, так у мене нечасто, бо шкіра доволі суха. Не скажу чи дійсно він працює на підтяжку, бо це всеж комплексна робота, але гарний вплив точно є. Розхід у нього економніший, ніж у молочка, бо він більш щільний, тут ви самі набираєте з банки скільки вам потрібно, плюс в пляшці від молочка залишилось багато продукту, до якого не дістатися ніяк, і все це пішло в сміття, тут такого не буде.

Склад дуже порадував, він багатий і найгірший компонент там це парфум.

Буду дивитись як шкіра буде реагувати на нього далі, але поки що я задоволена цим кремом.

Можливо тим, у кого нормальна шкіра на літо буде занадто, але якщо вона у вас суха - придивіться до нього.

Collistar Lift HD Corpo Ultra-lifting Anti-Age Cream
Collistar Lift HD Corpo Ultra-lifting Anti-Age Cream
Collistar Lift HD Corpo Ultra-lifting Anti-Age Cream