ksnklb

Очищаюча зволожуюча емульсія 💚

Очищаюча зволожуюча емульсія 💚
Очищаюча зволожуюча емульсія 💚

На момент коли обирала вмивачку, була підсушена шкіра, я хворіла, а також читала багато схвальних відгуків про CeraVe, тому мій вибір впав на Очищаюча зволожуюча емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя і тіла.

Баночка 236ml, гарний лаконічний дизайн у білих тонах із зеленими вставками. Дозатор справний, зручний.

Консистенція емульсії середньої густини, білого кольору та без вираженого запаху. Наноситься та змивається нормально, розхід середній, я набираю оптимальну кількість засобу.

По ефекту: спочатку я вмивала нею обличчя зранку і ввечері, але відчувала, що це зсушує. Тому дала ще один шанс і використовувала лише ввечері. Тоді вже не було негативних реакцій шкіри, а навпаки. До речі, дискомфорту чи алергічних реакцій також не було. При використанні раз на день не відчувала сушіння та стягнутості.

Загалом, мені емульсія подобаєтсья відчуттям максимальної чистоти та свіжості, шкіра також виглядає світліша. Інколи після вмивання дозволяю собі не наносити зволожуючі засоби, та краще ними не нехтувати))

Знаю, що і багато людей ставляться скептично до CeraVe, багато кому не підійшов цей засіб. Особисто я можу сказати, що мені і при вживанні ліків емульсія підійшла, але це все дуже індивідуально.

Очищаюча зволожуюча емульсія 💚
Очищаюча зволожуюча емульсія 💚
Очищаюча зволожуюча емульсія 💚
Очищаюча зволожуюча емульсія 💚
Очищаюча зволожуюча емульсія 💚