BELENKAYA

Мій куточок незламності вдома

Мій куточок незламності вдома

Тримайте підбірку засобів, які пролонгують відчуття свіжості на кілька днів (навіть якщо вода та світло більшість часу відсутні).

Думаю, як же вчасно я відрізала 10 см волосся…але від миття голови це мене не врятувало.

Тримайте лайфхак: після миття і сушки голови (якщо фортуна повернеться до вас вірним боком) одразу наносьте цей шампунь на прикореневу зону. Таким чином. засіб буде одразу вбирати жир та збереже чистоту голови на кілька днів. Для ще сильнішого сповільнення забруднення — збирайте волосся у хвіст чи пучок, бо відсутність тертя = відсутність розподілу себуму по поверхні волосся.

Якщо волосся вже брудне — теж рятує, хоч і дає побічне відчуття залакованості. Та хіба це когось вже лякає? :)

Чому саме вона? Бо її не потрібно змивати. Склад цієї міцелярної води тішить мені око та гріє душу, адже там є:

  • сік алое;
  • екстракт солодки;
  • гліцерин;
  • бетаїн.

Якщо узагальнити, це потужні заспокійливі компоненти, які допоможуть вам зберегти шкіру в тонусі навіть при умовах відсутності належного очищення.

При великому бажанні, ви можете використовувати її для всього тіла.

Вмитися більше не проблема. За рахунок тиску, спрей забезпечує максимально дрібне розпилення і рівномірно покриває вас водою. Завдяки високій концентрації селену, мікроелементів і мінеральних солей засіб має протисвербіжні, протизапальні, заспокійливі та ранозагоювальні властивості. Більше того, це чудова основа під крем, яка акумулює вологу якомога довше.

Не обов’язковий, але дуже рятівний засіб особисто для мене. SOS-засіб, якщо ви спите як доведеться і намагаєтесь виглядати притомно. У складі:

  • пептиди Acetуl Hexapeptide-8 і Tripeptide-10 Citrulline надають зволожуючий і омолоджуючий ефект. Acetуl Hexapeptide-8 (похідна ботулотоксіну) розслабляє кругові м'язи очей, скорочуючи видимість мімічних зморшок;
  • колоїдне золото зменшує глибину і виразність зморшок;
  • Benzуlamide Diacetate — нейропептид, м'язовий релкасант. Аналог змійної отрути, який добре допомагає в боротьбі з мімічними зморшками;
  • колаген розгладжує і активно відновлює шкіру обличчя;
  • гіалуронова кислота підтримує оптимальний рівень зволоженості, покращує тургор та еластичність шкіри;
  • екстракт лаванди має загоювальні властивості;
  • екстракт бергамота тонізує та покращує тон обличчя;
  • екстракт м'яти укріплює судини, прискорює кровообіг;
  • алое здійснює протизапальний, охолоджуючий, пом'якшуючий, розгладжуючий та освіжаючий ефекти.

Вибачте, але без декоративки навіть у таких умовах — ніяк. Із цим другом я, здається, вже навчилася виконувати повноцінний макіяж. Губи, щоки, навіть повіки — і ви свіжак. Якщо б мені зараз сказали відмовитися від усієї декоративної косметики і залишити щось одне — я б залишила його. А ще його легко наносити в темряві, не промахнетесь. Розтушував пальчиками і готово :)