Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX

Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX

У мене дуже великий досвід у зубних девайсах бо ще з дитинства носила пластинку, брекети і капи за цей час перепробувала багато усього. І от я побачила рекламу цієї чудо щітки ну і просто не змогла пройти повз.

Особливо коли я спробували їх монопучок 1006 - він найкраще що тільки можна придбати для зубів. Огляд на нього я вже робила раніше. Дуже його раджу.

Ось ссилка на огляд монопучка Курапрокс 1006

https://club.makeup.com.ua/post/12034/

Одразу скажу що в мне є свій рейтинг щіток для зубів і ось ця Вельвет входить в першу трійку.

Щітка густа, м'яка та дуже зручна.

Ця щітка для тих у кого дуже виражена чутливість ясен та емалі зубів.

Упакування - пластиковий блістер.

Кількість щетинок - 12460.

Товщина щетинок - 0,08 mm.

Щетинки запатентовані - Curen.

Є ковпачок прозорий, я його гублю дуже швидко.

Дуже широка палітра кольорів щетинок та ручок, найрізноманітніші дизайни. Такої палітри, на мою думку, немає в жодного виробника.

У щетинок рівний зріз та густо набитий м'який пружний ворс.

Дуже зручна ручка - вона егергоекономічна, руки не втомлюються. Вона не ковзає та не випадає.

Головка зубної щітки маленька розрахована на один або два зуби .

Особливий метод чищення BASS - поставити рівний зріз під кутом 45 градусів до ясен і прочитати недоступні поверхні. Якщо будете чистити звичайним методом то якість чищення буде поганою.

Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX
Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX
Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX
Зубна щітка CURAPROX Velvet 12460 щетинок. Бесцеллер у CURAPROX

Я багато перепробувала монопучків. Поки нічого схожого я у CURAPROX 1006 і близько немає. Він делікатний та дієвий, а інші дряпучі дряпучки які нічого не вичищають. Краще заплатити один раз але радувати себе і користуватись з задоволенням.

Виробник - Швейцарія.

Плюси даної щітки CURAPROX Вельвет 12460:

- підходить для чутливої емалі , для чутливих ясен,

- м'яка, густа, щільна,

- зручна,

- стильна,

- швейцарська якість.