BELENKAYA

HELLO MANGO! Скраб Lirene Dermo Program🥭

HELLO MANGO! Скраб Lirene Dermo Program🥭

Продукція Lirene дуже цінується в наших сімейних «кулуарах». Без перебільшення, найкращі бюджетні засоби, які відпрацьовують кожну свою копійку. На цей раз я шукала щось делікатне, але в той же час ефективне з сегменту скрабів.

Сезон щоденного гоління триває вже місяць, тому сольовими та цукровими скрабами кожен день не попрацюєш (відчутна абрпзивність + ризик подразнень, їх залишаємо на проблемні зони).

А що такого унікального в скрабі Lirene? Давайте розбиратися.

  • перше, на що я звертала увагу — часточки. Вони зроблені з целюлози (eco-friendly) та мають ідеально круглу форму, через що максимально делікатно видаляють лущення та відмерлі клітини загалом;
  • скрабуючі частинки відчутні, просто не такі «царапучі» в порівнянні з горіховими кісточками/сіллю/цукром та іншими відомими компонентами;
  • не провокує подразнень, навіть в місцях частого гоління що було для мене дуже важливим);
  • покращує лімфоток за рахунок масажних властивостей;
  • засіб має гелеву консистенцію, яка дуже легко розподіляється по тілу;
  • економний розхід, на все тіло мені вистачає дві великі горошинки;
  • після використання немає бажання наносити крем чи молочко, тіло стає насиченим та м'яким, неначе у дитини :)
  • манговий віск — зволожує та утримує вологу після прийняття душу, забезпечує шкірі м'якість та еластичність;
  • екстракт папайї — містить каротиноїди + вітамін С + активні мікроелементи. Також відомий в якості кератолітичного ферменту (який запобігає появі сухості та лущень).

«По протоколу» скраб рекомендують використовувати 2-3 рази на тиждень, але як собі відмовити робити це частіше? Не буду приховувати, в моїй рутині він присутній кожен день, хоча б на окремих зонах, а аромат… Ти миттєво перетворюєшся на шматочок літнього манго🥭🥭🥭

Це той випадок, коли хочеться, щоб бренд зробив джамбо-версію продукту, адже 175 мл розтягуєш неначе рідке золото.

А які у вас фаворити серед літніх скрабів?