Lily♥️

ІНСАЙТУ НЕ СТАЛОСЯ : INSIGHT daily use

ІНСАЙТУ НЕ СТАЛОСЯ : INSIGHT  daily use

Взагалі з косметикою Insight я вже дуже давно знайома, і лише цього року чомусь захотілося повторити маску в маленькому обʼємі. Було цікаво чи змінилися враження за багато років. Раніше брала у великому обʼємі шампунь з дозатором і маску в банці.

  • Шампунь енергетичний для щоденного застосування для волосся Insight Energizing Shampoo

Властивості:

  • відновлює та живить волосся
  • очищає волосся та шкіру голови
  • зміцнює корені волосся
  • надає блиску й об'єму
  • надає волоссю шовковистості

Склад:

  • не містить силіконів
  • веган-засіб

Шампунь має прозорий колір, що мені дуже подобалося, запах ненавʼязливий, косметичний, волосся після цього шампуню досить пухнасте у мене, але однозначно краще ніж масмаркет, це точно скажу! Можу рекомендувати для тих, хто шукає непогану альтернативу, щось типу Numero, Inebria. Не викликав ніякого роздратування чи лупи, це вже добре! Вау ефекту, типу гладке блискуче волосся у мене немає! Але обʼєм і розсипчасте волосся є.

  • Маска енергетична для щоденного застосування для волосся Insight Energizing Mask

Властивості:

  • інтенсивно зволожує
  • полегшує розчісування, запобігаючи його пошкодженню
  • надає волоссю сяючого блиску
  • волосся м'яке на дотик

Склад:

  • не містить силіконів
  • веган-засіб

Маска в тубі менший обʼєм : однозначно не варто брати такий формат, її просто дуууже складно діставати, поперше сама текстура ніби така як кокосовий баттер, плотна , але тане в долонях. Тому варто брати в банці. Зручніше, перевірено. При нанесенні якоїсь супер гладкості волосини не відчувається, але волосся мʼяке. Не переобтяжує навіть якщо нанести більше потрібного.

Загалом ці засоби не є альтернативою професійним, але як я писала вище гарна альтернатива масмаркету.