Himalaya Herbals алоє поживний крем виготовлений в Dubai, Обєднані Арабські Емірати.

Himalaya Herbals алоє поживний крем виготовлений в Dubai, Обєднані Арабські Емірати.

Я ще той фанат кремчиків.

Ще досих пір я в пошуках свого улюбленого крему.

Найголовніші мої вимоги це щоб крем для обличчя не мав стійкого парфумованого запаху ( я не переношу такі запахи бо я алергік), був невагомим та вибирався шкірою і звісно щоб був дієвим.

Коли я побачила цей крем мене вразив об'єм та ціна за такий об'єм. Зараз він знову на знижках.

У мене крем в об'ємі - 150 ml.

Є ще інший менший об'єм.

Країна ТМ: Індія.
Зроблено в: Dubai, ОАЕ.

Дуже мене зацікавив виробник, ще ні разу не мала я крему чи якогось засобу виготовленого в Об'єднаних арабських еміратах. Це теж стало одним із факторів до придбання даного засобу.

Упакування мені одразу дуже сподобалося - легенька пластикова коробочка з зеленою кришкою, має захисну алюмінієву мембрану що захищає від перчасного окислення.

Упакування мені настільки сподобалось, що залишу собі під бісер цю баночку.

У складі є алоє вера - що зволожує та живить.

Консистенція- дуже густий білий крем. Він настільки густий що можна перевернути банку догори і крем навіть не поворухнеться.

Запах - рослинно- квітковий, дуже схожий на запах крему від Нівея що у синіх залізних баночках.

Можу сказати що для шкіри обличчя мені цей крем зовсім не підійшов він надто важкий, береться плівкою та не впитується повністю.

Думаю що для чутливої шкіри як у мене такий крем для обличчя не підійде.

Ще він ну дуже мені схожий на Нівея у синій залізній баночці і по консистенції та кольору, і по запаху і навіть по дії. Крем від Нівея я використовую лише для ніг.

Himalaya - це скорiше живильний крем ніж зволожувальний, він як на мене дуже жирний.

По моїм критеріям, що я описала вище цей крем для обличчя не підійшов.

Думаю що відтам цей крем татові для стоп.

Himalaya Herbals алоє поживний крем виготовлений в Dubai, Обєднані Арабські Емірати.
Himalaya Herbals алоє поживний крем виготовлений в Dubai, Обєднані Арабські Емірати.