Тетяна Супронюк

Заспокійливий, зволожувальний і відновлювальний крем Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Заспокійливий, зволожувальний і відновлювальний крем Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Як заявлено виробником, крем розроблений спеціально для заспокоєння особливо чутливої і реактивної шкіри. Він сприяє швидкому зняттю подразнень, запалень і почервоніння, повноцінно насичує шкірний покрив вологою, працює на зміцнення і стимуляцію захисного бар'єру епідермісу.

У складі є центела азіатська, екстракт чайного дерева, кераміди, гіалуронова кислота, пантенол, сквалан.

Упаковка мінімалістична - скляна баночка з пластиковою кришкою. Додатково є картонна коробка. Лопаточки для нанесення в комплекті немає.

Текстура легка, кремово-гелева. Без запаху.

Крем дуже добре розподіляється по шкірі обличчя і шиї, швидко впитується, не залишає липкості. Тому дуже добре підійде для теплої пори року.

Заспокійливий, зволожувальний і відновлювальний крем Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Заспокійливий, зволожувальний і відновлювальний крем Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Заспокійливий, зволожувальний і відновлювальний крем Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Цей крем мені порекомендували для "закриття" активів типу ВНА-кислоти, азелаїнової кислоти. І можу сказати точно, що він для цього не підходить. Він добре зволожує, але до крему, який здатен відновити шкірний бар"єр не дотягує. Після нанесення, наприклад, азелаїнової кислоти, моя шкіра вбирає його багато. І за рахунок цієї легкої кремово-гелевої текстури крему, у нього дуже великий розхід. Я начебто тільки почала користуватись - а пів банки вже немає.

Тобто, тим у кого немає проблем зі шкірою обличчя і потрібне базове зволоження - Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream точно підійде. Тим, у кого проблемна шкіра і потрібне її відновлення - точно НІ.

Але легка текстура крему підійде багатьом дівчаткам на літо. Коли не хочеться "важких" текстур.

Перед цим у мене був зволожувальний бар'єрний крем для обличчя Purito Dermide Relief Barrier Moisturizer https://club.makeup.com.ua/post/11277/ - от він дійсно крутий. Малий розхід, шкіра обличчя напитана і зволожена, на ранок рівний тон і немає стягнутості. Обов"язково повернусь до Purito