Тетяна Супронюк

Омолоджувальний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream

Омолоджувальний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream
Омолоджувальний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream

Я не признаю патчі для зони навколо очей, але завжди знаходжусь в пошуках хорошого крему для цієї зони.

Цього разу обрала популярний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream.

  • Пакування - велика туба об"ємом 40 мл зі зручною помпою
  • В складі 9 пептидів, які стимулюють вироблення колагену і еластину, гіалуронова кислота зволожує шкіру, насичує її корисними речовинами
Омолоджувальний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream

Крем тягучий, як і притаманно засобам з пептидами. Як клей.

Але має досить легку текстуру. Швидко розподіляється по шкірі і добре впитується. Не залишає липкості.

У мене шкіра тонка, присутні синці під очима. Вони зі мною все життя.

Маю дрібні мімічні зморшки.

Крем використовую двічі на день, у ранковій та вечірній рутині.

Оскільки крем має тягучу текстуру, не зручно наносити його на пальці і потім переносити на лице. Тому для себе винайшла лайфхак - наношу прямо з туби під очі. Це і час економить. А потім розподіляю в зоні під очима, навколо очей по орбітальним лініям.

Звиду ефект від крему не помітний. Тобто, я не можу сказати, що його немає взагалі. Він є.

Ефект від крему під очі я бачу після нанесення тонального засобу, консилеру в зону під очима. А якщо ще й припудрити, то тут починається магія. Якщо крем мені підходить і класно працює, то ця зона не страждає від сухості, мімічних зморшок майже не видно.

І цей крем дійсно працює!

Моя зона навколо очей таки гарно зволожена.

Це базовий зволожувальний крем, який здатен підтримувати зону навколо очей в гарному стані. Але, на мою думку, прямого ефекту омолодження не дасть, якщо є глибокі зморшки та заломи.

До цього в мене був теж класний крем для зони навколо очей від Heimish https://club.makeup.com.ua/post/10402/ Рекомендую.

________________________________________________________________________________

Доповнюю відгук після використання всього флакона.

Це дійсно крутий крем для зони навколо очей.

Пептидам таки варто було дати час, щоб спрацювати.

Моя шкіра навколо очей під час використання цього крему була добре зволожена та насичена, не страждала від сухості.

Крем мені дуже сподобався, обов"язково повторю покупку.