BELENKAYA

Дезодорант Babe Laboratorios

Дезодорант Babe Laboratorios

Питання гігієни завжди було гострим, особливо влітку. Вважаю, що використання дезодоранту має бути таким же обов'язковим і розкрученим, як і використання SPF (мені б просто дуже сильно цього хотілося).

Можу сказати, що серед дезодорантів я перепробувала досить багато брендів, адже маю гіперчутливу шкіру і не завжди задоволена кінцевим результатом. Дезодорант Babe Laboratorios я використовую вже більше місяця і мені є що розказати про цей крутий продукт.

  • почнемо з того, що засіб зовсім не містить спирту, що просто ідеально для людей, які страждають через подразнення;
  • не пече при нанесенні одразу після гоління, що було величезним зеленим флажком;
  • має приємний аромат, який відчуваєш тільки при нанесенні, не буде перебивати ваші парфуми;
  • має кремову консистенцію, яка відчутно зволожує пахви і знімає почервоніння.

+ :

  • добре вбиває бактерії, посторонній запах не з'являється протягом всього дня;
  • гарний склад, який не буде вбивати вашу шкіру, або погано впливати на лімфовузли;
  • містить бісаболол, який здійснює протизапальну дію;
  • містить антіодоранти;
  • не сушить шкіру.

- :

  • плямки буває залишає, але тільки в тому разі, якщо ви вдягаєте тісний одяг. Тобто іноді доводиться бути більш обережною. Але в інших випадках не залишає ніяких плям або жовтих розводів;
  • йому потрібен час, щоб висохнути, адже тут немає спирту. Треба трохи походити, щоб засіб повністю "усівся" на шкірі.

Так. Це перший випадок на моїй пам'яті, коли я не відчуваю дискомфорт при використанні антиперспіранту. Моя шкіра просто кайфує від відсутності почервонінь чи печіння, а таком бонусом отримує відчутне живлення та догляд. Ну хіба не казка?