Daria S

СПА процедури для рук вдома

СПА процедури для рук вдома

Маски на основі гідрогелю для обличчя вже дуже давно популярні та зовсім нещодавно я познайомилась з гідрогелевою маскою для рук. По своїй консистенції вона нагадує в’язке желе яке ви наносите на шкіру і завдяки саме цій консистенції вона щільно прилягає та утворює щось на зразок парникового ефекту. За допомогою цього корисні компоненти маски проникають глибше, а шкіра стає ще більш зволоженню та м'якою оскільки гідрогель утримує в собі велику кількість вологи, котрої так не вистачає нашій шкірі.

СПА процедури для рук вдома
СПА процедури для рук вдома

За інструкцією від виробника на 20г пудри використати 70г води. Спочатку мені здалось що це забагато води й маска ніколи не загустіє до потрібної консистенції, але я ще ніколи так не помилялась. Поки я зробила два фото вона застигла так що нанести її було неможливо. Тож не повторюйте моїх помилок та одразу за допомогою шпателю або чогось подібного наносьте її на руки.

Швидко застигає та якщо добре не розмішувати утворюються грудочки як у мене на фото.

Має ніжний квітковий аромат, який нагадує крем для рук, та легкий стандартний запах гідрогелевої маски.

Це гарна маска для рук до використання якої треба звикнути, призвичаїтися як її краще робити та наносити саме вам. Продукт українського бренду Shelly виявися економним що не може не тішити. Руки після нього дуже зволожені та приємні на дотик, а це важливо у зимовий період.