Anna_feerie

Clinique High Impact Mascara

Clinique High Impact Mascara
Clinique High Impact Mascara

Мені важко пробувати щось нове після того, як я віднайшла свій ідеал (про нього писала ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/12582/). Але іноді все ж даю шанс іншим продуктам вразити мене своїми характеристиками.

Clinique High Impact Mascara
Clinique High Impact Mascara
Clinique High Impact Mascara

Чому? Бо, незважаючи на непогану щіточку, відсутність алергічних реакцій та обіцянки виробника додати шаленого об'єму, довжини та вигину, я отримала досить посередній результат.

Ні, навіть не так. Мені здається, що результат якійсь від'ємний 🤣. Тож, давайте по пунктах, що мені не сподобалося:

🚫 Навіть у два шари мої вії не підкреслились (хоч зазвичай мені достатньо і одного для помітного ефекту).

🚫 Можливо, через нашарування, або ж просто така формула, але вії трохи злиплись (давно я такого не бачила на собі 😔).

🚫 Хоч туш і не позначається, як водостійка, але вона ну дууже чутлива до вологи і має здатність відбиватися на обличчі.

Але я точно не розумію, де всі ті обіцянки та чому в моєму випадку не справдилася жодна 🤷. Якщо ви подивитеся інші мої відгуки на туші, то побачите, що різниця колосальна.

Якщо у вас є або була Clinique High Impact Mascara, скажіть, будь ласочка - це я така дивна людина або ж вам теж не сподобалося?)