Олена В

Іригатор Ardesto

Іригатор Ardesto
Іригатор Ardesto
Іригатор Ardesto
Іригатор Ardesto
Іригатор Ardesto

Якщо ви полюбляєте солоденьке,то вам точно сюди.

Я солодке не дуже люблю...але ягідки це моя пристрасть. Особливо малинка, лохина)))( А де малинка,там застрягші між зубами кісточки😅

Якщо це вам знайомо ,то вам точно треба такий девайсик.

Нарешті я його купила й зразу ж зацінила!

Купувала портативний,тревел формат. Для мобільності та щоб не займав купу місця в ванній.

Зразу ж скажу є більш компактні варіанти. Але цей комплект підкупив гарним співвідношенням ціни та якості і немаленькою кількістю насадок. Виглядає теж стильненько. Брала не тут,бо була ще й акція на нього.

В наборі йдуть:

-7 насадок : три з них класичні однакові(наконечники різних кольорів для зручності),також для язика ,для носа, ортодонтична та пародонтологічнна та ще зубна щітка.

-боксик для зберігання насадок

-косметичка для іригатора

-кабель для зарядження

-інструкція українською

Дуже зручний в руці і неважкий.

Є декілька режимів подачі води. Я користуюся найповільнішим. Скажу чесно, струя шалено б'є))). Але це приємно. Для якісної чистки знадобиться 2 наповнення резервуара для води. Але це швидко і зручно.

Перші рази треба пристосуватися,бо вся ванна та й одяг в бризках. Ясна можуть кровити трохи.

У мене чутливі ясна і зуби . Я звикла до нього швидко. І ясна,які боліли до використання,краще стали себе почувати.

Якщо порівняти рівень чистоти після звичайної чи електрощітки та після використання ірригатора, то це незрівнянні речі. Тут відчуття наче зуби зсередині чисті). Струя масажує ясна ,що покращує кровообіг. Більш свіжий подих довше,ніж при звичайній чистці.

Також профілактика гінгівіта та пародонтита. І якщо у вас є "кармани в яснах" між зубами,то цей прилад вам точно допоможе підтримувати ідеальну чистоту.

Якщо вже є проблеми з яснами,то він допоможе запобігти погіршенню в подальшому.

Знайшла схожий девайс тут,але не такий точно.

Користуватися ним можна 2 рази на день.

Один з топів для здоров'я!