Strange Love

Не маска, а гроші на вітер

Не маска, а гроші на вітер

Проте Elizavecca 24k Gold Water Dew Snail mask - не з таких\. Я придбала цілу пачку цих масок, бо прочитала декілька позитивних відгуків\. Виявилося, що 24k Gold Water Dew Snail mask мені абсолютно не підходить\.

Не маска, а гроші на вітер

Маска дуже велика, вона або не приклеюється гарно, або сповзає, або залазить аж на волосся\. Не уявляю, яким великим повинне бути обличчя, щоб це лекало підійшло\. До того ж матеріал дуже товстий та жорсткий на дотик\. А я люблю м\'ягенькі масочки\.

Ця маска недієва\. Вона не зволожує так, як це роблять інші тканинні маски, навіть із значно нижчою вартістю\. Ефекту вистачає на 1-2 години після використання, далі шкіра знову така, як до\. Візуально також не бачу серйозних змін\. Краще просто нанести Cicaplast\.

Моя найулюбленіша - Elizavecca Milky Piggi Silky Creamy Donkey Steam Cream\. Вона дає накопичувальний ефект, після курсу шкіра справді стає кращою, рідину на дні пачки можна використовувати в якості емульсії\.

Моя найулюбленіша - Elizavecca Milky Piggi Silky Creamy Donkey Steam Cream\. Вона дає накопичувальний ефект, після курсу шкіра справді стає кращою, рідину на дні пачки можна використовувати в якості емульсії\. Тому зол