Iryna Koval

Vichy Capital Soleil Beach Protect Multi-Protection Milk SPF 50

Vichy Capital Soleil Beach Protect Multi-Protection Milk SPF 50

Vichy Capital Soleil Beach Protect Multi-Protection Milk SPF 50 став невід'ємною частиною моєї літньої рутини на відпочинку.

Почну з найважливішого аспекту - захисту від сонця. SPF 50 забезпечує високий рівень захисту, що особливо цінно для мене, оскільки я маю чутливу шкіру, схильну до сонячних опіків. Завдяки цьому молочку я відчуваю себе повністю захищеною від шкідливих ультрафіолетових променів, навіть під час тривалого перебування на сонці. Крем впорався з пекельним сонцем Туреччини, не було навіть натяку на почервоніння чи опіки, хоча раніше без цього ніколи не обходився мій відпочинок)

Текстура молочка легка і не жирна, що дозволяє легко наносити його на шкіру. Він швидко вбирається, не залишаючи жодних білих слідів або липкості.

Ще одна перевага цього крему - його водостійкість. З ним можна безпечно насолоджуватися плаванням у морі або басейні, не хвилюючись про те, що крем змивається.

Підходить для обличчя та тіла: Його універсальний характер дозволяє застосовувати крем як на обличчя, так і на тіло.

Великий обʼєм - продукту точно вистачить на активний літній сезон.

Тож бережіть себе і свою шкіру, тоді гарна засмага і чудовий відпочинок буде в радість.