Alina_Demchenko

Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream

Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream
Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream
Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream

50 грам, які здається не закінчаться ніколи - ось таке відчуття викликає цей крем. Цей крем обирала не я, тому мабуть і використовується він на стільки повільно.

Пакування крему - має гарний дизайн. Коробка нажаль не зберіглась, але вона була досить естетична і викликала купу емоцій. Не дивлячись на велику вагу - крему по стандарту 50грамів. Спочатку я цьому дуже засмутилась, бо виглядає банка дуже вмісткою, та великою. Але вже після початку користування , я зрозуміла - добре що його не більше.

Продукт має приємний аромат , але не сильний, тому не відволікає.

Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream
Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream
Крем який я не можу закінчити більше року: Bergamo Pure Snail Wrinkle Care Cream

Текстура дуже щільна, трохи нагадує батер, але не тає при контакті зі шкірою. Я його відчуваю на шкірі ПОСТІЙНО. Він наче не поглинається зовсім.

З плюсів - не камедогенний, гарно позбавляє лущень на переносиці. Тому частіше за все я його наношу на пробелмні місця, яці потребують особливого живлення. Ще він непогарно запаковує якийсь засіб. Наче якась нічна маска.

Під макіяж якось наносила - моя найглупіша ідея. Шкіра наче під плівкою, яку ще додає шар декоративних засобів.

Шкіра після крему дійсно гладенька , м'яка. Але терпіти дискомфорт задля ефекту, якого я можу добитися іншими засобами - якось не хочеться.

Тестувала також і моя мама: для сухої шкіри він здається цілком звичайним, порівняла його з Garnier.

Тож своїх коштів він не вартий