Milans

Тонер Lancome ❤️

Тонер Lancome ❤️

Деякий час я була впевнена що тонік і тонер це теж саме 🤷🏻‍♀️. (Якщо по секрету, то я досі так вважаю) І одного разу я замовила для проби тонер Lancome Confort Tonique, за своєї звичною схемою я вийшла з душу 🚿 та взялась його наносити, мені дуже не сподобалось, починаючи з нанесення і закінчуючи ефектом, він виявився густіше. Шкіра дуже просила протерти її тоніком, який я використовую багато років. Тому тонер я прибрала на деякий час, і ось одного дня я все ж таки випадково нанесла його правильно 😂, а саме після того, як протерла обличчя своїм улюбленим тоніком, через декілька хвилин я нанесла тонер, я була вражена тим як він мені сподобався, тоді я швиденько відвідала простори інтернету і розібралась в чом різниця, зрозумівши що це різні продукти 🤦🏻‍♀️. Але моя еволюція від тоніка до тонера все ж таки відбулася 😂

Я завжди шукаю якісь продукти які зможуть замінити мені декілька різних, але виходить навпаки й тепер до моєї рутини догляду додалась ще одна пляшечка тонера 😂

Проте вдруге замовляти не планую, цей використаю звісно але поки що я не бачу потреби в ньому 🤷🏻‍♀️

А ось мій улюблений тонік це Заспокійливий тонік для обличчя

La Roche-Posay Physiological Soothing Lotion, в мене його завжди декілька повних баночок про запас 🫶

Тонер Lancome ❤️