Anna_feerie

Скраб для тіла за 14 тисяч?!! Elemis, ну ти даєш 🤪

Скраб для тіла за 14 тисяч?!! Elemis, ну ти даєш 🤪

Маю баночку скрабу для тіла Elemis Frangipani Salt Glow (яку отримала в подарунок 🙃). Я не фанат такого виду засобів, тож все ніяк не можу його використати.

Аж раптом заходжу на Мейкап і бачу знайомий продукт по ціні в 14 з гаком тисяч! 😯😯😯. Потім навела різкість і зрозуміла, що це за гигантське пакування в 4300 г (моя ж таця містила 490 г і коштувала 2000+).

Не знаю, чи купують люди такі великі об'єми (це скоріше для салонів), але раптом хтось зацікавився цим люксом, тож трохи розповім про нього.

Скраб для тіла за 14 тисяч?!! Elemis, ну ти даєш 🤪
Скраб для тіла за 14 тисяч?!! Elemis, ну ти даєш 🤪
Скраб для тіла за 14 тисяч?!! Elemis, ну ти даєш 🤪

Склад додам нижче, але основні компоненти я написала). Пахне приємно, віддушка доволі сильна та стійка. Консистенцію також додам на фото, крім солі в скрабі можна побачити якісь вкраплення.

Функцію свою виконує, але я не той пацієнт, як то кажуть, бо не фанатію саме від абразивних продуктів (зараз дивлюся в бік кислотних пілінгів або лосьйонів знову ж таки з кислотами).

Окрім того, мені не подобається масна плівка, що залишається на шкірі після використання. Так-так, я знаю, що в цьому і сенс, але то не для мене. Тому ділюся своїм враженням від використання та ціни 😁.