Швець Карина🤍

Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50 - один з найпопулярніших SPF зараз: який же він?

Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50 - один з найпопулярніших SPF зараз: який же він?

Даний спф зараз особливо рекомендують для дівчат, шкіра яких схильна до жирності (я бо таких відношусь🫡). Зараз в таку спеку хочеться наносити на обличчя максимально ЛЕГКІ текстури. Dr. Ceuracle Hyal Reyouth обіцяє нам інтенсивне зволоження за рахунок поєднання у формулі декількох видів гіалуронової кислоти та максимальний захист від сонця за допомогою стабільних хімічних фільтрів.

Давайте перейдемо до розбору складу.

Фільтри:

- Uvinul T 150 - захищає від UV/B випромінювання;

- Mexoryl SX (як він тут опинився, цікаво?) - захист від UV/A променів; запатентований компанією L'Oreal;

- PARSOL SLX - захист від UV/B;

- Parsol DHHB - поглинає UV/A промені;

- Tinosorb S - жиророзчинний фільтр, поглинає UV/A i UV/B промені.

З корисного нам сюди поклали ніацинамід та купу різних зволожувачів.

Крем рідкий, має консистенцію емульсії. Аромат дуже приємний, нестандартний для сонцезахисних засобів.

Розподіляється по шкірі легко, залишає після себе живий сатиновий фініш, не матовий. Я не тестувала його в прохолодну погоду - тому не знаю, через скільки годин проступає жирний блиск на обличчі. Можу сказати лише, шо в спеку він дуже комфортний: на обличчі не відчувається плівкою, не створює парникового ефекту та додаткового млинця. Зневодненій шкірі може бути навіть недостатньо зволоження.

На палкому сонці обличчя з ним не пече і додаткова пігментація не лізе, все ок 👌🏻

Я залишилась приємно враженою даним спф, для мене він виявився дуже вдалим. Якщо вам дозволяє бюджет - рекомендую обовʼязково спробувати влітку 🤌🏻