alena.rosee

Glamglow - Маски, що працюють

Glamglow - Маски, що працюють

Я обожнюю маски та догляд ГлемГлоу\. Не тому що це мега розрекламований бренд, а тому що ці засоби реально працюють\.

Спробувала майже все, маю своїх фаворитів\.

Один з них - зволожуюча маска длоя обличча та новинка - ця ж супер маска в спрею, яку не потрібно змивати\.

Засіб має неперевершувальний аромат, щось кокосове, хоча я не фанат кокосових ароматів, щось неначе як печиво чи бісквіт\.

Застосування просте, можна наносити на 5 хвилин, можна на 20, можна і наніч як сліпінпак\. Я наношу на 10-20 хвилин, потім змиваюспонжем з тоніком\.

Ефект\: зволожуюча сяюча шкіра\. Ідеально перед мейкапом або ввечері після якоїсь очищувальної маски\.

Ця новинка для швидкого догляду, коли реально лінь щось робити, а бьюті догляд не чекає\.

Має той же приємний аромат, який зовсім не напрягає\.

По застосуванню\: треба розподілити на чисте обличчя декілька натискать спрею, маска може замінити крем або зволожуючу сироватку \(залежить від типу шкіри\)\.

Спрей утворює приємну легку димку, немов ароматний туман, розпилення дійсно дрібне\.

Ефект\: сяюча та зволожена шкіра, ідеально перед мейкапом чи прорсто для денного зволоження\.