Anna_feerie

Літній макіяж, натхненний корейськими трендами

Літній макіяж, натхненний корейськими трендами
Літній макіяж, натхненний корейськими трендами
Літній макіяж, натхненний корейськими трендами

Сьогодні вирішила поділитися з вами своїм макіяжем, бо коли, як не влітку, експериментувати з кольорами та додавати блиску!).

Першим етапом я нанесла улюблений тон Estee Lauder Hydra Futurist у відтінку 1N0 Porcelain (відгук на нього знайдете тут: https://club.makeup.com.ua/post/8857/). Він чудово переносить навіть 40-градусну спеку, не тече, не западає в пори і робить красиву сяючу шкіру 😍.

Літній макіяж, натхненний корейськими трендами

Тепер найцікавіше - губи! Вчора красуня Belenkaya в дописі про лакові помади від Мейбелін поділилася лайфхаком щодо нанесення червоної помади на центр губ у якості тінту. Саме це ми і зробимо!)).

Першим кроком я зробила контур губ за допомогою олівця для брів. Далі взяла трошки лакової помади (в мене L'Oréal Rouge Signature wild) і пальчиком вбиваючими рухами нанесла на центр вуст 🥰. В результаті червоний відтінок якимось магічним чином перетворився на ніжно рожевий і це просто вау!). Куточки губ я профарбувала олівцем від Aden у відтінку 36.

На залізобетонну базу Nyx High Definition Eye Primer я нанесла рідкий глітер від Holika Holika. В складку повіки додала світло коричневий відтінок з палетки Lamel Moonrise. Далі з цієй ж палітри персиковий допоміг мені підкреслити нижні повіки 😍. Туш Maybelline Lash Sensational.

На щічки нанесла мультитаскер Careful, у якості хайлайтера - базу під макіяж Heimish.

Ось такий вийшов макіяж, дівчата, я в захваті того, як все вийшло. При штучному світлі глітер сяє неймовірно, а губи, мабуть, тепер так фарбуватиму завжди))).