Kristina S

Мої способи покращення стану шкіри на стегнах

Мої способи покращення стану шкіри на стегнах

В моєму арсеналі є декілька "гаджетів" для боротьби із целюлітом. Першою з'явилася щітка для сухого массажу. Потім банка для вакуумного массажу(з нею я не подружилися). Наступним був роликовий масажер, який спочатку придбала тільки щоб масажувати спинку,а зараз вже використовую за призначенням. Ну і періодично змінювала скраб для тіла.

Це все я використовувала окремо і не систематично,тому значного покращення якості шкіри не відбувалося.
Відверто кажучи я не задоволена як виглядають мої стегна,тому вирішила зайнятися цим питанням( і нехай на дворі другий місяць літа ).

● щітка для сухого масажу круглої форми з ручкою. Зручно,що на ручці є прорезинина частина.
Планую використовувати через 1-2 дні.
Раджу не зберігати у ванній кімнаті, бо моя після цього вигнулася,але згодом прийшла в початкову форму. Ще одна порада - не приймати одразу після масажу гарячий душ або ванну,бо буде "палати" шкіра.

● у проміжках між масажем щіткою використовую скраб для тіла, який не дуже сподобався через аромат https://club.makeup.com.ua/looks/11579/
Ніяк не можу його закінчити,але сподіваюсь скоро буде у порожніх баночках.

● роликовий масажер
Використовую кожного дня на проблемні зони. Має три коліщатка з гумовими шипами.
Маю надію,що всі ці дії у комплексі з тренуваннями принесуть гарний результат.