Hrystja_

Крем, який дуже довго випробовувала🧐

Крем, який дуже довго випробовувала🧐

Я завжди люблю спочатку зробити фотки косметики (поки ще баночки естетично виглядають), тоді починаю користуватися нею.

Так було і в цьому випадку.

Я маю есенцію від Payot hydra 24 з волошками...мені вона ідеальна👌. Настільки мені підійшла, що я вирішила замовити ще й крем.

Це вітамінний крем-гель, універсальний.

Плюси: гарна скляна баночка, закривається додатковою кришечкою ( до речі, перший раз мені така зустрілася). Має ніжний колір. Все...

Крем не бюджетний. Я його купувала по акції за 830 грн... все рівно дорого, але, хоч радує, що не за 1400.

Це гель- крем...але він мені дуже важкий. Використовую на ніч, бо на день би не змогла.

Запах...мене дуже бентежить...хімічний...якого гаражу , де машини ремонтують 🤣, чи моторного масла...щось типу того. Не дуже приємний...і десь там на задньому фоні трішки вловлюється запах персика.

Липкий, залишає жирну плівку на лиці. Не поглинається. Мені розширив пори. А, і ще сильно скатується...тож під макіяж точно не підійде.

Якщо порівнювати з гелем Garnier з вітаміном с, то цей мені ідеально підійшов...користуюся вже 2,5 місяці...для мене це те, що я завжди шукала на літо.

А з гелем Payot... не знаю, може хіба залишити на холодну пору🤔.

Одним словом, гель не рекомендую...навіть заради цікавості чи просто спробувати. Можна знайти значно дешевші і якісніші продукти

Крем, який дуже довго випробовувала🧐
Крем, який дуже довго випробовувала🧐