Hrystja_

Пензлі для макіяжу і догляд за ними

Пензлі для макіяжу і догляд за ними

Пензлики в мене є різні: і з натуральним ворсом (більшість коза), ж і зі штучним. Але вони не бюджетні, переважно відомих брендів: Sephora, RT, MAC.

В мене їх багато, я їх всіх люблю 😅 і дуже бережу.

Є й такі, які купувала в 2019 році...стан в них досі ідеальний.

Мию я їх переважно раз в тиждень. Спонж серед день.

Для миття використовую або антибактеріальне рідке мило ( якщо дуже забруднені, то можу навіть і Safeguardом- до речі, він дуже класно очищає...правда після того вони жорсткіші, ніж завжди..тому використовую в крайніх випадках).

А так переважно беру Comex, або гель для вмивання, яким користуюся.

Сохнуть вони в мене на спеціальній сушці- підставці...я її купила зразу, коли зʼявились в мене дорогі пензлики. Це дуже класна річ, пензлики вертикально сохнуть, їх ніхто не рухає і вони нікому не заважають.

Обов'язково для великих пензликів даю брашгарди... так тримається форма і вони не розпушуються.

Бʼюті блендер сохне теж на спеціальній підставці ( вона мені прийшла в подарунок, але це теж класна річ). Дуже подобаються спонжі Imagic- один коштує ~ 40 грн, але вони дійсно дуже класні.

Пензлі для макіяжу і догляд за ними
Пензлі для макіяжу і догляд за ними
Пензлі для макіяжу і догляд за ними

Це спеціальний пензлик для скульптора. Він великий, мʼякий...скульптор ним наноситься ідеально, бронзер теж. Дуже чіткий і рівномірний контур виходить.

Це Sephora.