krislemly

Прекрасне молочко для тіла але з одним великим мінусом✨

Прекрасне молочко для тіла але з одним великим мінусом✨
Прекрасне молочко для тіла але з одним великим мінусом✨

Привіт-привіт!)

Хочу поділитись враженнями, які в мене склались від використання молочка для тіла Mr.Scrubber, а вони трішки неоднозначні.

Ціна: 200 грн.

Обʼєм: 150ml.

Консистенція: середньої густини, мені чимось нагадує йогурт, дуже приємна. Швидко вбирається. Майже моментально, залишає лише м'яку і гладку поверхню, до тіла нічого не липне, жирного блиску або дискомфорту немає.

Не залишає слідів на одязі.

Флакон/пакування: ось тут головний мінус цього продукту, звісно, зовні він дуже стильно та мінімалістично виглядає але дуже не зручний в використанні, справа в тому що потрібно прикласти велечезні зусилля стискаючи продукт і то не факт що вийде витиснути хоч краплю засобу. Тому доводиться розкручувати кришечку і лізти туди пальцями, що звісно не є гігієнічним та й робити це реально тільки до тих пір поки флакончик повний.

Загальні враження від використання:

  • молочко витрачається економічно;
  • на шкірі виглядає дуже красиво, за рахунок блискучих частинок, шкіра стає ніби підсвіченою. Особливо гарно це виглядає на ключицях та плечах.
  • шкіра після використання напрочуд м'яка і гладка, згладжуються лушпиння.
  • не провокує запалення. Шкіра тіла по-різному може реагувати на догляд за тілом, жодної реакції у шкіри не було.