O’Ostah

Перкусійний масажер: мій чесний відгук

Перкусійний масажер: мій чесний відгук

Ручні та механічні, болючі і для релаксу - у моєму арсеналі є масажні штуки на будь- який смак😉 Нещодавно я здійснила давню мрію і придбала перкусійний масажер, чи, як його ще називають, ударний пістолет.

Взагалі цю штуку винайшов хіропрактик, який літав на мотоциклі і зазнав травм. Чоловік взяв ударну дрель, пригвинтив до неї м’ячик і зміг позбутись болю у м’язах та відновився після аварії. Після цього винахід був запатентований і став надзвичайно популярним серед реабілітологів та спортсменів

Я тестувала найпотужніший професійний, але зрозуміла, що він заважкий і буде припадати пилом. Відтак зупинилась на мініку, який зручно лежить у руці, але при цьому лупцює досить відчутно💪

  • знімає біль у м’язах після спорту або при надмірних фізичних навантаженнях;
  • розігріває м`язи перед тренуванням;
  • відновлює м’язи після тренувань (виводить молочну кислоту, яка спричиняє крепатуру);
  • допомагає знайти тригерні зони та пропрацювати їх;
  • релаксує тіло;
  • сприяє виведенню зайвої рідини та розганяє лімфу.

кругла - найприємніша, нею легко пропрацьовувати великі групи м’язів  ніжки, попу; спину)

пуля - від неї хочеться волати, призначена для тригерних точок та масажу глибоких тканин

U - цими рогами зручно масажувати ручки та ахілове сухожилля - всі дрібні м’язи

пласка насадка - універсальна, підійде для всіх зон, окрім кісточок

  • Ще на карантині від малорухливого способу життя у мене виросли “вушка” на попі, яких я не змогла позбутись ні за допомогою ручного масажу, ні зі спортом. А зараз що й казати, у моєму житті ані масажу, ані руху. Тому я згадала пораду моєї феї і луплю по цих твердих зонах щодня. Після масажу ніг і дупці дуже класно зливається зайва рідина, але про ідеальні форми поки казати зарано. Точно можу зазначити покращення стану шкіри і зменшення набряків.
  • Минулого року я двічі пошкодила ногу, отримавши перелом пальця та розтягнення. Такі незначні (на перший погляд) травми лишили наслідки: визуально одна нога була більша за іншу, часто набрякала та нила на погоду, як у старенької. Місяць “ударів” - і ніжки майже зрівнялись.
  • За лептопом  я працюю абияк, від чого страждають м’язи плечового поясу. Масажер гарно знімає втому.
  • Щодо тригерних точок. Це такі болючі вузлики, які можна самостійно знайти при пальпації. Коли я почала працювати над ними, то відчула полегшення і стала більш рухливою.

‼️Важливо! Перкусійний масажер - не приємна іграшка, а серйозний гаджет. Тому бити по серцю, ниркам, лімфатичним вузлам категорично заборонено. Також із великою обережністю потрібно працювати біля кісток. Детонація, окрім болісних відчуттів, може розхитати суглоби. Також обходимо всі зони із запальними процесами, щоб не розігнати разом із лімфою інфекцію по всьому організму. Коротше, якщо не знаєте де тикати чи маєте сумніви - краще проконсультуйтесь зі спеціалістом‼️