Anna_feerie

Дезодорант з найкращим ароматом Nivea Ефект пудри

Дезодорант з найкращим ароматом Nivea Ефект пудри

Насправді цей дезодорант я підгледіла у чоловіка (тільки в форматі аерозолю). Він закуповув одразу по декілька баночок і приємно пахнув незвичним ароматом 🙃.

Виявилось, що йому дуже сподобався ефект, а аромат - то вже не настільки важливо)). Тож і я вирішила спробувати, бо мені ця віддушка дійсно нагадує ноти улюблених парфумів.

Дезодорант з найкращим ароматом Nivea Ефект пудри
Дезодорант з найкращим ароматом Nivea Ефект пудри
Дезодорант з найкращим ароматом Nivea Ефект пудри

Одразу зауважу, це антиперспірант, він містить алюміній і виробник позиціонує його як засіб для захисту від потовиділення на 48 годин. Але на мені жоден з подібних продуктів, які я коли-небудь використовувала, не блокують появу поту 🤪. Так, в прохолодну погоду потовиділення менше, але влітку та ще й з моєю фізичною активністю це нонсенс))).

Та я й не шукаю такої дії, адже організм таким чином регулює температуру та виводить непотрібні нам речовини. Тому не бачу сенсу заважати природним процесам, а от приємно пахнути та не відлякувати оточуючих - якраз моя ціль🌺🌷🌸

І найбільше мене радує саме аромат, ніжний, пудровий, який огортає легкою вуаллю і замінює мені спрей або парфумований лосьон для тіла. Давно я ее отримувала такого задоволення від дезодоранту, от чесно).

Щодо 48 годин - тут нічого не можу сказати, бо душ приймаю мінімум раз на день, тож перевірити цю обіцянку не представляється можливим))).