Anna_feerie

Класна туш для об'єму з силіконовою щіточкою L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra-Black

Класна туш для об'єму з силіконовою щіточкою L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra-Black

Почнемо з того, що цю туш я отримала в складі крутезного подарункового боксу від Лореаль https://club.makeup.com.ua/post/12312/.

Також там був тональний, який для моєї світлої шкіри був затемний, тому він відправився до подруги (і бонусом туш, щоб презент був ще крутішим😍).

Моя красуня вже встигла протестувати та оцінити обидва продукти, навіть надіслала мені фотозвіт, тож ділюсь з вами, що з того вийшло 🤗.

Класна туш для об'єму з силіконовою щіточкою L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra-Black
Класна туш для об'єму з силіконовою щіточкою L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra-Black
Класна туш для об'єму з силіконовою щіточкою L'Oreal Paris Volume Million Lashes Extra-Black

Щіточка силіконова, легко промальовує війки, не залишаючи грудочок або павучих лапок. При цьому красиво підкреслює кожну війку. На повіках не відбивається, не осипається та не викликає алергічних реакцій.

Я теж на стороні саме силіконових щіточок в тушах, тому надихнулася результатом подруги і тепер теж хочу спробувати 😁.