Alyona Fedyk

Розкішний “Інселенс” у форматі крему для рук

Розкішний “Інселенс” у форматі крему для рук

Ніжний, солодко-пудровий, з таким знайомим фіалково-ірисовим відтінком, який є навіть у декоративній косметиці легендарного Guerlain.

Стійкість звучання цього крему на руках доволі непогана, тому варто бути уважним тим, хто не дуже любить насичені аромати на шкірі. Нанесла годину тому – аромат чую досі. Текстура – ніжна, м’яка, трішки навіть повітряна. Крем абсолютно не жирний, швидко вбирається та не залишає липкість. Хороший варіант для експрес-зволоження та догляду за не дуже сухою шкірою. Маленький тюбик особисто для мене не є мінусом, адже цей крем радше не для захисту шкіри від сухості, а для підтримання її м’якості та приємного ритуалу. Ми – дівчатка – дуже це любимо:)

Розкішний “Інселенс” у форматі крему для рук
Розкішний “Інселенс” у форматі крему для рук

Втім, у складі міститься цілий комплекс зволожувальних компонентів: гіалуронова кислота, екстракт меду, поживні олії – каріте, макадамія, трояндова, – та навіть цераміди. Але, повторюсь, я б не робила акцент саме на догляді. Для мене цей крем став таким собі аксесуаром у сумочці, який щоразу приходить на допомогу після миття рук десь поза домом. Ммм, а пахне як...:)